Lista produktów według marki OXFORD

Zeszyty Oxford - od pokoleń najlepsze do szkoły

Najwyższej jakości zeszyty Oxford i inne szkolne przybory królują na ławkach w polskich szkołach. Uczniowie cenią je za elegancję i trwałość. Marka Oxford cieszy się renomą i uznaniem. Rodzice dzisiejszych uczniów również pamiętają zeszyty Oxford z charakterystycznym logo lwa. Do ich wyprodukowania wykorzystano papier w standardzie Optik Paper. Idealnie łączy śnieżną biel papieru, satynowe wykończenia z precyzyjnie nadrukowaną liniaturą. Wysoka gramatura papieru 90 lub 80g/m2 sprawia, że tusz nie przebija, dzięki czemu zapiski w zeszycie są bardziej czytelne. Oxford zeszyt A5 lub A4 będzie doskonały do szkoły i nie tylko. W ofercie znajdują się zeszyty ze wszystkimi najważniejszymi rodzajami liniatur: zeszyty w kratkę, w linie, gładkie oraz zeszyty w kropki idealne jako zeszyty do Bullet Journal. Zeszyty dostępne są w grubościach od 16 do 96 kartek. Poza klasycznymi zeszytami, w ofercie znalazły się także bruliony w twardej oprawie, zeszyty na spirali oraz bloki rysunkowe, techniczne i kolorowe sygnowane przez Oxford.

Modny zeszyt z Oxfordu - większa przyjemność z nauki

Zeszyty z Oxfordu podzielono na kilka kolekcji dedykowanych różnym grupom wiekowym uczniów wyróżniających się oryginalną estetyką:

  1. Zeszyty Kids - dedykowane najmłodszym, przedszkolakom i zerówkowiczom w podwójną linię i podwójną linię dwukolorową. Okładki ze zwierzakami w dziecięcej estetyce z pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku.
  2. Zeszyty Lion - dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych w linie podwójne i w kratkę. Sympatyczny lew z okładki pomoże Twojemu dziecku w starcie w szkole.
  3. Zeszyty Sweet - zeszyty młodzieżowe w pastelowych kolorach w linie i kratkę.
  4. Zeszyty i bruliony Touch dla nastolatków w klasycznych kolorach z zaakcentowanym logo lwa.
  5. Zeszyty i bruliony Touch Pastel - w pastelowych kolorach.
  6. Zeszyty i bruliony Never Give Up w żywych barwach z motywującym hasłem pobudzą Was do działania.
  7. Zeszyty i bruliony w twardej oprawie Boho dla dziewczyn, nastolatek, idealne do liceum.
  8. Zeszyty przedmiotowe Oxford z laminowaną okładką z napisem z nazwą przedmiotu.
  9. Zeszyty do nut Oxford w pięciolinię na lekcje muzyki.
  10. Zeszyty do słówek do nauki języka obcego.

Istnieje 64 produktów.

Wyświetl 1-50 z 64 elementów

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć