Bloki techniczne stanowią podstawę wielu technik malarskich i plastycznych. Nie da się również wyobrazić szkolną wyprawkę bez bloku technicznego. Polecamy bloki techniczne kolorowe i białe do szkoły i dla miłośników tworzenia prac plastycznych. Klasyczny biały blok techniczny przydaje się w szkole do malowania, wycinanek oraz tworzenia makiet. Blok techniczny kolorowy jest z kolei stosowany do wykonywania przestrzennych prac artystycznych oraz do robienia kartek okolicznościowych.

Blok techniczny A4 lub A3

W naszej ofercie znajdziesz standardowe bloki techniczne A4 oraz duże bloki techniczne A3. Wybierz format bloku do swoich potrzeb.

Blok techniczny kolorowy

Możliwości kolorowych bloków technicznych są szeroko wykorzystywane w szkole jak również w pracowniach miłośników DIY. Blok techniczny z kolorowymi kartkami stanowi podstawę wielu technik plastycznych. Stanowi punkt wyjścia do wykonania, m.in. kartek okolicznościowych, plakatów, wycinanek, wyklejanek oraz przestrzennych prac plastycznych.

Blok techniczny gramatura

Kupując blok techniczny, zwracajmy uwagę nie tylko na jego format ale również gramaturę. Bloki techniczne mają gramaturę w zakresie 150g/m2 - 250g/m2. Im wyższa gramatura tym grubszy i mocniejszy papier. Bloki techniczne o specjalistycznym przeznaczeniu, do rysowania i malowania mają zazwyczaj wyższą gramaturę. Ponadto wyróżniają się inną, chropowatą fakturą papieru.

Bloki techniczne

Istnieje 32 produktów.

Wyświetl 1-32 z 32 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć