Bloki są niezbędnym elementem wyprawki każdego ucznia. Polecamy bloki rysunkowe i techniczne do szkoły i nie tylko. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne bloki szkolne a także specjalistyczne bloki do rysowania i malowania, dedykowane profesjonalistom. Bloki A4, a także w innych formatach, m.in. poszukiwane duże bloki A3. Nasze bloki dostępne są w wielu wariantach jeśli chodzi o okładkę, m.in. z ulubionymi bohaterami, dziecięcymi motywami lub uniwersalne. Przed zakupem warto zwrócić uwagę na gramaturę papieru, zwłaszcza jeśli zależy nam na najwyższej jakości. W naszym sklepie papierniczym skompletujesz wszystkie artykuły do szkoły i do biura.

bloki rysinkowe i techniczne

Blok rysunkowy

Najpopularniejszy rodzaj bloku o gramaturze mieszczącej się w przedziale 80-100g/m2. Idealny do rysowania, najczęściej stosowany w szkole przez dzieci. Można go z powodzeniem zastąpić standardowym papierem ksero, który ma jednak gładszą powierzchnię. Do rysowania najlepiej wybrać klasyczny blok rysunkowy.

Blok techniczny

Grubszy blok o gramaturze 160-250g idealny do prac plastycznych, malowania, wycinania, tworzenia makiet oraz różnych technik DIY. Blok techniczny jest niezbędny w szkolnej wyprawce.

Blok A4

Blok w najpopularniejszym formacie A4 jest wymagany w szkołach. Prace wykonane na takim papierze pasują do teczek z gumką oraz segregatorów. Rozmiar takiego bloku jest idealny do standardowych prac plastycznych i rysunków.

Blok A3

Bloki w dużym formacie A3 przydają się do większych prac, często używane w szkołach plastycznych. Coraz częściej znajdują się na liście przyborów szkolnych.

Blok biały

Bloki białe są najpopularniejsze. Idealnie nadają się do rysowania i malowania. Biała kartka daje tysiące możliwości na jej twórcze zagospodarowanie.

Blok kolorowy

Bloki kolorowe używane są zazwyczaj do prac plastycznych takich jak wycinanki i wyklejanki, jednak można na nich także rysować i malować. Bloki kolorowe techniczne stanowią podstawę wielu przestrzennych prac plastycznych. Alternatywą dla bloków kolorowych są zeszyty papierów kolorowych.

Blok do rysowania

Blok do rysowania czyli szkicownik wyróżnia się specjalnym papierem o wyjątkowej gramaturze i strukturze papieru. Dostępne w formie bloków na spirali oraz standardowej.

Blok do akwareli

Popularne wśród miłośników malowania bloki do akwareli o większej gramaturze i specjalnej strukturze papieru ułatwiają nakładanie farby wodnej.

Blok milimetrowy

Idealny do rysunku technicznego blok milimetrowy z siatką milimetrową jest przydatny w szkołach i na uczelniach wyższych.

Bloki

Istnieje 226 produktów.

Wyświetl 1-50 z 226 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć