Pisaki

Do kolorowania i rysowania polecamy wysokiej jakości pisaki! Każde dziecko lubi ich używać, że względu na nasycone kolory i świetne krycie. Pisaki powinny znaleźć się w piórniku każdego ucznia. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze rodzaje pisaków, mazaków i flamastrów do szkoły, biura, na studia i dla profesjonalistów zajmujących się ilustrowaniem.

Dzieci uwielbiają rysować i kolorować? Doskonale nadają się do tego pisaki i flamastry, które wybraliśmy specjalnie dla Was. Polecamy wysokiej jakości pisaki, które nie ograniczają swobody twórczej Twojego dziecka. Wypróbujcie flamastry, które łatwo zmyć ze skóry i odzieży oraz grube flamastry dla maluchów. Dobre pisaki to takie, które są wydajnie, nie wysychają szybko, pozwalają na miękkie i płynne rysowanie oraz zapewniają odpowiednią precyzję. Osoby, które nie są amatorami, i potrzebują wysokiej jakości profesjonalnych pisaków, ucieszą się na widok naszych zestawów pisaków do rękodzieła, kaligrafii oraz precyzyjnego rysowania. W ofercie znalazły się również flamastry i pisaki specjalistyczne, m.in. do tablic suchościeralnych, zakreślacze oraz markery permanentne.

Pisaki i flamastry

Pisaki i flamastry do szkoły i domu są idealne do rysowania i kolorowania. Dzieci wprost je uwielbiają ze względu na intensywne kolory i doskonałe krycie. Polecamy pisaki do szkolnej wyprawki z tuszem który nie zasycha z upływem czasu, grubsze mazaki i markery do dużych napisów oraz zakreślacze do zaznaczania. Bez tych ostatnich nie może się obejść żaden maturzysta oraz student podczas przeglądania notatek. Dla profesjonalistów polecamy wysokiej jakości precyzyjne flamastry dla ilustratorów oraz pisaki pędzelkowe typu brush, idealne do bullet journal.

Pisaki szkolne

Na liście przyborów do szkolnej wyprawki muszą się znaleźć pisaki. Dobre pisaki do szkoły powinny mieć intensywne kolory (minimum 12), nie wysychać szybko, aby wystarczyły do końca roku szkolnego. Flamastry dla dziecka powinny być również łatwo zmywalne ze skóry i ubrań i mieć końcówkę odporną na wciśnięcie. Polecamy flamastry do szkoły do rysowania i kolorowania Bambino, Bic oraz Kidea. Wśród pisaków szkolnych wyróżniają się grube pisaki typu Jumbo, polecane dla najmłodszych dzieci, które łatwo utrzymać w dłoni.

Flamastry dwustronne

Doskonałym rozwiązaniem są flamastry dwustronne, posiadające po 2 końcówki piszące. Taka sama ilość pisaków, 2 razy więcej kolorów. Pisaki zajmują tyle samo miejsca w plecaku, zapewniając szerszą paletę barw.

Pisaki do tkanin

Profesjonalne pisaki do rysowania na ubraniach i innych akcesoriach tekstylnych. Zostań projektantem i stwórz swój własny t-shirt z unikalnym wzorem. Po utrwaleniu (poprzez przeprasowanie) nie zmywają się z odzieży.

Markery i zakreślacze

Odmiany pisaków z grubszą końcówką piszącą. Do zaznaczania fragmentów tekstu najlepsze będą zakreślacze. Polecamy zakreślacze w pastelowych kolorach Stabilo, Pelikan oraz Frixion. Marker jest z kolei niezbędny, kiedy chcemy zrobić duży i wyraźny napis. Polecamy zakreślacze marki Milan.

Pisaki do kaligrafii - flamastry dla plastyków

W naszej ofercie znalazły się również profesjonalne pisaki do kaligrafii, flamastry i cienkopisy, dedykowane dla ilustratorów, artystów plastyków oraz dla amatorów rysunku, którzy poszukują wysokiej jakości akcesoriów.

Pisaki pędzelkowe - brush

Zyskujące dużą popularność pisaki do malowania z końcówką piszącą z miękkiego włosia w kształcie pędzelka. Pisaki pędzelkowe są idealne dla miłośników rysunku oraz bullet journal.

Flamastry Bic

Najlepsze, trwałe pisaki cenionego producenta akcesoriów piśmienniczych dla dzieci i młodzieży. Doskonałe do precyzyjnych rysunków, lubiane również przez profesjonalistów. Zapewniają trwałe i intensywne barwy.

Pisaki i flamastry

Istnieje 296 produktów.

Wyświetl 1-50 z 296 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć