Długopis to przedmiot, który towarzyszy nam każdego w wielu sytuacjach i trudno wyobrazić sobie świat bez niego. Niezbędny w szkole, pracy, domu, podróży długopis to obecnie produkt pierwszej potrzeby. Wynalezione w 1938 roku przez węgierskiego dziennikarza László Bíró narzędzie do pisania znacząco się zmieniło. Polecamy szeroki wybór długopisów o różnorodnym przeznaczeniu i specyfikacji. Długopisy do szkoły, biura i domu, klasyczne niebieskie i kolorowe, tradycyjne olejowe i żelowe a także długopisy zmazywalne i cienkopisy. U nas każdy znajdzie długopis dla siebie. Przy zakupie warto zwrócić uwagę zarówno na właściwości długopisu związane z pisaniem, na jego kształt, rodzaj i jakość użytego tuszu. W naszej ofercie znajdziecie wyłącznie długopisy znanych i cenionych marek, takie jak długopisy Bic, Pilot, Happy Color, Pelikan, Milan, Herlitz i wiele innych. To praktyczne przybory szkolne, bezpieczne i wygodne. Dzięki nim odkryjesz nową jakość pisania.

Długopisy

Fajne długopisy

Jakie długopisy wybrać do szkoły? Jakie będą idealne do pracy? Jakie nadają się na prezent? Polecamy fajne długopisy, które wyróżniają się na tle tradycyjnych. Do szkoły najlepsze będą długopisy z niebieskim lub granatowym tuszem (ew. czarne). Uczniowie uwielbiają długopisy w kolorowych wzorach, z zabawnymi motywami, ze skuwkami w kształcie zwierzaków oraz długopisy zapachowe. Ogromna popularnością wśród szkolnej młodzieży cieszą się długopisy ścieralne ze znikającym pod wpływem tarcia tuszem dostępne w kolekcjach kilku producentów. Warto również wspomnieć o długopisach ozdobnych w stylu glamour oraz eleganckich długopisach znanych marek w opakowaniach na prezent. Długopis wcale nie musi być mniej stylowy i prestiżowy niż pióro.

Rodzaje długopisów

Długopis kulkowy - pod tą nazwą kryje się większość znanych nam długopisów. Końcówka pisząca większości długopisów składa się z obracającej się kulki umieszczonej w gnieździe i rozprowadzającej tusz.

Długopis olejowy - powszechnie używany typ długopisu z wkładem olejowym. Charakteryzuje się szybkim schnięciem i nie rozmazuje się.

Długopis żelowy - posiada wkład żelowy. Zapewnia miękkość i minimalny opór podczas pisania. Nie trzeba go mocno przyciskać do kartki. Doskonały do rysowania i kolorowania.

Długopis brokatowy - zazwyczaj długopis żelowy z brokatowym tuszem. Stosowany do dekoracji, scrapbookingu i innych technik DIY.

Długopis zmazywalny - posiada ścieralny tusz, który znika pod wpływem tarcia. Pozwala na wprowadzanie poprawek w tekście bez konieczności używania korektora.

Cienkopis - połączenie długopisu oraz markera. Posiada cienką końcówkę pisząca, pozwalającą na uzyskanie maksymalnej precyzji. Idealny do rysowania i szkicowania.

Długopis niebieski - najczęściej używany długopis z granatowym tuszem, niezbędny w szkolnej wyprawce i w biurze.

Długopisy kolorowe - długopisy w innych kolorach niż granatowy. Doskonałe do zakreślania, robienia notatek i rysowania. Najpopularniejsze są oczywiście długopisy czarne, których niektórzy używają do codziennych zapisków, czerwone i zielone. Długopisy kolorowe można nabyć w zestawach nawet do kilkudziesięciu sztuk.

Markowe długopisy dla każdego

Długopisy BIC - popularne długopisy od francuskiego producenta, wyróżniające się wysoką jakością i niezawodnością. Niektóre długopisy Bic, np. Bic Orange należą do najbardziej rozpoznawalnych na świecie i zyskały już status kultowych.

Długopisy Pilot - to przede wszystkim innowacyjne i designerskie długopisy zmazywalne. Posiadają ścieralny tusz termiczny Matamo, opatentowany przez markę Pilot.

Długopisy Happy Color - fajne długopisy (w tym zmazywalne) ze zwierzęcymi motywami. Zabawne długopisy dla dzieci do szkoły i nie tylko.

Długopisy Herlitz - ekskluzywne przybory piśmiennicze w kolorowych obudowach, idealne na prezent.

Długopisy

Istnieje 412 produktów.

Wyświetl 1-50 z 412 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło