Koniec z dźwiganiem ciężkich, nabitych plecaków! Plecaki na kółkach CoolPack to doskonałe rozwiązanie dla każdego nowoczesnego ucznia. Z takim plecakiem droga do szkoły stanie się przyjemnością, a koledzy z klasy padną z wrażenia. Za CoolPackami przemawia ich funkcjonalność. Plecak ma teleskopową rączkę z regulacją, więc można go dopasować do dynamicznie zmieniającego się wzrostu nastolatka. Kółka z gumy są osadzone na łożyskach, dlatego pozwalają na sprawne przemieszczanie po każdej niemal nawierzchni. CoolPacki wyróżniają się doskonałą pojemnością i organizacją wnętrza – 2 komory główne, 2 kieszenie wewnętrzne, 2 przednie, 2 boczne, do tego kieszonka na komórkę. Plecak posiada także szelki, więc można go tradycyjnie nieść. Plecaki wykonano z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów. Szeroki wybór kolorów i wzorów wywołujący istny zawrót głowy. Modna krata,  linie, kropki i inne zwariowane motywy doskonale wpasowane w styl współczesnej młodzieży. Plecak CoolPack na kółkach to wierny towarzysz każdego cool nastolatka.

RAPIDJUNIORSWIFTTARGETSUMMITSTARR

Najlepsze plecaki na kółkach CoolPack CP na wyciągnięcie ręki.

Jaki plecak na kółkach wybrać? Zaufaj marce CoolPack, która jako jedna z pierwszych na polskim rynku zaproponowała to innowacyjne rozwiązanie! Plecak na kółkach CoolPack to pojemny i praktyczny bagaż, dzięki któremu dziecko nie musi już dźwigać ciężarów.

Plecaki CoolPack na kółkach dla młodzieży

Twój wymarzony plecak na kółkach jest na wyciągnięcie ręki. CoolPack proponuje kilka modeli plecaków szkolnych na kółkach, które różnią się rozmiarem i budową. Od lekkiego Juniora, przez ergonomicznego Swifta, po duże plecaki na kółkach Starr, Rapid i Target.

Plecaki na kółkach CoolPack

Istnieje 58 produktów.

Wyświetl 1-50 z 58 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło