LEDPACK PLECAK Z DIODAMI LED

Przedstawiamy ŚWIECĄCE plecaki LED szkolne - najbardziej innowacyjne plecaki w kategorii BEZPIECZEŃSTWO! Wyjątkowa edycja plecaków z diodami LED, świecących w ciemności i nie tylko to nowość z kolekcji CoolPack CP 2019. Świecący plecak CoolPack LED jest nie tylko modny i sprawia wiele radości dzieciom, ale również poprawia bezpieczeństwo ucznia na drodze. Powroty ze szkoły, zwłaszcza zimą, często odbywają się już po zapadnięciu zmroku. Odblaskowe elementy zapewniają podstawową widoczność dziecka na drodze. CoolPack idzie jednak krok dalej, tworząc serię plecaków z wbudowanymi diodami LED. Twoje dziecko z takim plecakiem będzie doskonale widoczne nawet z dalszej odległości. To rewolucja i zarazem nowy standard bezpieczeństwa w branży akcesoriów szkolnych. Bezpieczny plecak z ładowarką nie tylko świeci w ciemności, ale jest również dodatkową ozdobą. To nowość, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom gadżetów. W kolekcji plecaków z LEDAMI znalazły się plecaki do 1 klasy w rozmiarze S, świecące plecaki młodzieżowe w rozmiarze M i L oraz plecaki na kółkach z diodami LED.

ŚWIECĄCY PLECAK - JAK TO DZIAŁA?

Świecący plecaki CoolPack LED z Nagrodą Rodziców 2019!

Świecący plecak z LED to rewolucyjny wynalazek w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci na drodze. Między innymi ze względu na te walory plecaki LEDPACK zdobyły główną nagrodę w prestiżowym plebiscycie Nagroda Rodziców 2019 dla najlepszego plecaka (organizowanym przez portal zabawkowicz.pl). Plecaki LedPack by CoolPack zostały oznaczone specjalnym znakiem jakości dla bezpiecznych i funkcjonalnych akcesoriów dla dzieci. Ledpack to plecak świecący w ciemności i nie tylko.

W lamówce z przodu plecaka umieszczono diody LED z 23 programami (trybami) świecenia: m.in. ciągłe, pulsacyjne, migające, w wielu kolorach. Jednym z trybów jest: OSTRZEGAWCZY TRYB ŚWIETLNY! Wybór programu odbywa się za pomocą wygodnego przycisku zewnętrznego. Nowa kolekcja świecących plecaków LEDPACK to pierwsze w Europie plecaki z funkcją świecenia multicolor LED. Ładowanie systemu odbywa się za pomocą gniazda mini USB, ukrytego w specjalnej kieszonce zamykanej na 3-cyfrowy kod. Do każdego plecaka dołączamy kabel USB, który pozwala na ładowanie przez komputerowe gniazdo USB lub kostkę 220V. Bateria wystarcza na 3-4 godziny ciągłego świecenia.

Świecący plecak - Twoje dziecko najlepiej widoczne na drodze.

LedPack plecak Innowacyjne świecące plecaki z diodami LED - 23 programy świecenia dla bezpieczeństwa dziecka na drodze.

Świecący plecak LED! Wybierz bezpieczny i modny plecak z LEDAMI

Istnieje 41 produktów.

Wyświetl 1-41 z 41 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło