Modelina to świetna masa plastyczna dla dzieci i wszystkich miłośników DIY. Modelina wyróżnia się kilkoma właściwościami, które dają jej przewagę nad plasteliną. Jest przede wszystkim twardsza, nie roztapia się tak szybko w dłoniach i pozwala tworzyć precyzyjne figurki o znacznie większej wytrzymałości. Dzięki utwardzaniu termicznemu, figurki i ozdoby z modeliny są trwałe. Można je położyć na półce, aby cieszyły oko przez lata. Modelina jest idealna zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, dla początkujących i dla zaawansowanych. Co można zrobić z modeliny? Tutaj ogranicza Was tylko wyobraźnia. Modelina nadaje się do lepienia zwierzaków, postaci z bajek, elementów makiet i modeli, biżuterii i wielu innych rzeczy. Nasze modeliny to wysokiej jakości termoutwardzalne tworzywa, bezpieczne dla zdrowia. Polecamy modeliny Astra w wielu wariantach kolorystycznych i odmianach: klasyczne barwy, fluorescencyjne, brokatowe i cukiernicze. Wielką popularnością wśród profesjonalistów cieszy się modelina FIMO w kostkach o doskonałych właściwościach plastycznych.

Modelina ASTRA

Najlepsza modelina dla początkujących i zaawansowanych, cechująca się doskonałymi właściwościami. Plastyczna, świetna do formowania i tworzenia detali. Termoutwardzalna modelina ASTRA dostępna jest w dziesiątkach wariantów: kolorystycznych i nie tylko. Polecamy modelinę fluorescencyjną, świecącą w ciemności, modelinę pastelową, modelinę z brokatem i cukierniczą marki ASTRA. Specjalną ofertą dla szkół i dla osób, które zużywają duże ilości modeliny, są modeliny w opakowaniach po 500g i 1kg. Modele można utwardzać, piekąc w piekarniku w temperaturze 100-110˚C w ciągu 15-20 minut.

Modelina FIMO

Modeliny w kostkach FIMO to produkt poszukiwany przez specjalistów. Ta artystyczna modelina nie odpada po wypaleniu. Idealnie nadaje się do tworzenia małych figurek z dużą ilością precyzyjnych detali. Modelina FIMO spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dostępna jest w szerokiej palecie kolorów, które nie blakną pod wpływem utwardzania. To modelina, która świetnie sprawdza się w pracowniach artystycznych. Zyskuje coraz większą popularność wśród miłośników tworzenia miniatur i biżuterii z modeliny.

Modelina dla dzieci

Modelina nadaje się do rozwijania zdolności manualnych u dzieci. Jest twardsza niż modelina, więc wymaga dłuższego rozrabiania, ale kiedy jest już miękka, daje znacznie większe możliwości modelowania, szczególnie jeśli chodzi o tworzenie detali. Dla dzieci polecamy bezpieczne modeliny ASTRA.

Modelina termoutwardzalna

Modelina jest tworzywem termoutwardzalnym. Pod wpływem wysokiej temperatury staje się twarda. Pamiętajmy jednak, że większość figurek z modeliny po utwardzeniu jest krucha, więc nie nadają się one do zabawy dla małych dzieci.

Modelina

Istnieje 24 produktów.

Wyświetl 1-24 z 24 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć