Zeszyty A4 o wymiarach 210x297mm nie są często używane w szkole. Niekiedy jednak są wręcz niezbędne, natomiast studenci wprost je uwielbiają. Duży zeszyt A4 doskonale nadaje się do robienia notatek, planów i rysunków. Mieści się w większości toreb i plecaków szkolnych i miejskich wyposażonych w komorę na zeszyty A4. Zeszyty A4 w kratkę są idealne do notatek z wykładów. Wiele spośród nich posiada twardą oprawę lub spiralę na grzbiecie ułatwiającą otwieranie ni zamykanie zeszytu. Tak szeroki wybór młodzieżowych okładek, oryginalnych i wyjątkowych, znajdziesz tylko u nas. Absolutnym hitem wśród studentów są zeszyty A4 na spirali oraz bruliony A4. Zeszyty w tym formacie, niezależnie od liniatury, są również bardzo przydatne w pracy biurowej.

Zeszyty A4 w linie

Do czego można ich użyć? Zeszyty A4 w linie nadają się do nauki pisania, kaligrafii oraz jako pamiętniki. Wielu licealistów używa zeszytu A4 w linie do języka polskiego lub jako organizera.

Zeszyty A4 Oxford

Najpopularniejsza marka zeszytów w Polsce przedstawia zeszyty A4 Oxford dostępne w kilku seriach. Przede wszystkim polecamy kolekcję Esse w kolorowych okładkach z logo marki z lwem. To zeszyty A4 bez liniatury idealne do szkiców i luźnych zapisków. Szczególnie lubiane przez studentów oraz osoby z artystyczną duszą.Zeszyty A4

Istnieje 164 produktów.

Wyświetl 1-50 z 164 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło