Zacznij 4 klasę z nowym szkolnym plecakiem

Plecak do 4 klasy dla dziewczynki

Dobry plecak szkolny dla 4-klasisty powinien być równie wygodny jak tornister, który nasze dziecko nosiło w klasach 1-3, jednocześnie bardziej wielofunkcyjny i praktyczny. Przede wszystkim w plecakach młodzieżowych rośnie ilość komór i kieszeni wewnętrznych. Każdy świeżo upieczony nastolatek potrzebuje wiele przegród na uporządkowanie przyborów szkolnych i oraz dodatkowych gadżetów. Polecamy dwukomorowe lub trzykomorowe plecaki z organizerem, kieszenią na laptop, portem do słuchawek i wieloma innymi ciekawymi udogodnieniami. Plecak dla 10-latka nie musi mieć już usztywnionej konstrukcji, choć w ofercie znajdują się modele plecaków ergonomicznych, stanowiących połączenie cech tornistrów i plecaków (np. kolekcja Herlitz Airgo). Zwróćmy uwagę przede wszystkim na technologię, jaką zastosowano do wzmocnienia tylnej ściany plecaka - może to być tworzywo pokryte miękką pianką, sama pianka lub ultralekka, tłoczona pianka EVA. Najistotniejsze jest to, aby plecak utrzymywał prawidłową sylwetkę czwartoklasisty. Plecak do 4 klasy dla dziewczynki lub dla chłopca powinien też spełniać kryteria modowe. 4 klasa to czas zmian w życiu dziecka, kiedy zmienia się też gust i upodobania. Dziecięce wzory zastępują młodzieżowe printy inspirowane modą miejską.

5 cech dobrego plecaka do 4 klasy:

  1. Plecak do 4 klasy to przede wszystkim plecak młodzieżowy. Czas zapomnieć o tornistrach i dziecięcych wzorach. Niezależnie od wielkości plecak do 10-latka powinien posiadać większość zalet plecaków dla nastolatków.
  2. Ergonomia - uczeń w 4 klasie rośnie bardzo szybko, dlatego ważne, aby zadbać o jego prawidłowy rozwój i utrzymanie prawidłowej sylwetki. Wygodny plecak młodzieżowy ze sztywnymi i profilowanymi plecami podobnie jak tornister zapewnia podparcie dla kręgosłupa. Jeśli wybierzemy plecak z paskiem piersiowym lub rozbudowanym systemem regulacji szelek, ciężar plecaka będzie mniej odczuwalny.
  3. W porównaniu z plecakami i tornistrami dla uczniów nauczania początkowego, plecak do 4 klasy powinien mieć znacznie więcej komór i kieszeni wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki temu porządkowanie szkolnego ekwipunku będzie o wiele łatwiejsze. Polecamy plecaki minimum 2 lub 3-komorowe z organizerem oraz wyjściem do słuchawek.
  4. Uczniowie klas 4-6 mają już własne poczucie stylu, więc przy wyborze plecaka zwróćmy uwagę na najnowsze trendy. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę najmodniejszych plecaków dla dziewczyn i dla chłopaków.
  5. Statystyczny 4-klasista nie istnieje, każdy jest inny, dlatego ważne jest dopasowanie plecaka do wzrostu ucznia. Zwróć szczególną uwagę na wysokość plecaka. Nasi eksperci polecają do tej grupy plecaki o wysokości od 43-45cm.

Wiemy, na jak ciężkie próby są wystawiane plecaki szkolne, dlatego wybraliśmy plecaki wykonane z mocnych, nieprzemakalnych materiałów od cenionych producentów, m.in. Herlitz, CoolPack CP, St,Right, Head, Topgal, Street i BackUP. Przed zakupami BACK TO SCHOOL sprawdź co się nosi w modzie szkolnej. Dowiedz się jakie są najmodniejsze plecaki młodzieżowe dla chłopców i dla dziewczynek w tym sezonie.

Plecak do 4 klasy - BACK TO SCHOOL

Istnieje 505 produktów.

Wyświetl 1-50 z 505 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło