Markery z farbą UNI POSCA

Markery UNI POSCA to absolutny przebój wśród przyborów do pisania i dekorowania wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Miłośnicy rękodzieła DIY i prac plastycznych zwariowali na punkcie markerów POSCA. Co stanowi o ich wyjątkowości? Przede wszystkim to, że w środku zamiast tradycyjnego tuszu znajduje się farba plakatowa lub akrylowa, dzięki czemu rysowanie markerem UNI przypomina malowanie farbkami. Kolejną zaletą jest niezwykle szeroka paleta kolorystyczna obejmująca kilkaset odcieni. Zaawansowani ilustratorzy i profesjonaliści z pewnością docenią różnorodność grubości oraz rodzajów końcówek (stożkowe, skośne)

Markery UNI POSCA do różnych powierzchni

Kolejnym wielkim atutem pisaków POSCA jest ich uniwersalność. Można nimi malować na różnych rodzajach powierzchni. Ta cecha sprawia, że są szczególnie cenione przez miłośników DIY i rękodzieła, którzy nie lubią ograniczeń. Markerem UNI POSCA stworzysz barwny rysunek na papierze, ale także udekorujesz swoje sneakersy, ponieważ nadaje się do tkanin lub ozdobich przedmioty codziennego użutku, gdyż doskonale kryje porcelanę, drewno, metal i tworzywa. Jakie są zalecenia dotyczące używania markerów UNI na różnych powierzchniach:

  1. PAPIER - wszystkie rodzaje papieru. od kalki kreślarskiej do papieru foto. 
  2. TKANINY - wszystkie rodzaje. Przeprasuj tkaninę na lewej stronie, nie używając pary.
  3. PORCELANA I CERAMIKA - wypiecz w piekarniku przez 30 minut w 120 stopniach lub utrwal werniksem.
  4. DREWNO, BAMBUS, KOREK - zabezpiecz warstwą werniksu w sprayu.
  5. METAL - zabezpiecz 2-3 warstwami werniksu w sprayu.
  6. SZKŁO - przezroczyste i barwione i lustra. Wypiecz w piekarniku przez 45 minut w 160 stopniach.
  7. MINERAŁY - glina, masy modelarskie, kamienie, cement. Pokryj rysunek werniksem lub wypiecz w piekarniku w 220 stopniach.
  8. TWORZYWA SZTUCZNE - pozwól farbie wyschnąć i utrwal werniksem w sprayu.

Pisaki z farbą POSCA - odporne na warunki

Odporność na warunki atmosferyczne i światło sprawiają, że mazaki POSCA można używać do różnego rodzaju prac plastycznych i dekoracji nie tylko w pomieszczeniach ale i na zewnątrz. Kolory pozostają nasycone i żywe przez długi czas. Co istotne, produkty nie są toksyczne, więc nie szkodzą środowisku.

Dla kogo markery POSCA?

Markery POSCA są niezwykle wszechstronne, dzięki różnym rodzajom końcówek - znajdziemy m.in. popularny w kaligrafii "pędzelek", czy uniwersalną okrągłą końcówkę. Idealnie nadają się do dekorowania różnych przedmiotów, jak i tworzenia dzieł artystycznych. Dlatego będą doskonałe zarówno dla profesjonalistów oraz amatorów. Dużą zaletą produktów jest to, że są wolne od szkodliwych substancji toksycznych zagrażających zdrowiu. Zostały stworzone z farb akrylowych na bazie wody. Pośród markerów POSCO znajdziemy odcienie standardowe, fluorescencyjne oraz metaliczne. Z uwagi na to, że są stworzone na bazie wody to możemy je rozcieńczyć i tym samym uzyskać delikatniejszy kolor. Również jest możliwość mieszania kolorów ze sobą i uzyskania upragnionego koloru. Jednak z uwagi na zachwycającą paletę kolorów może nie być to konieczne. 

Markery POSCA z farbą plakatową

Istnieje 134 produktów.

Wyświetl 1-50 z 134 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło