Ekologiczna szkolna wyprawka z recyklingu

Interesuje Cię przyszłość naszej planety i środowiska naturalnego? Dbaj o naturę i postaw na ekologiczne przybory szkolne do wyprawki. Akcesoria szkolne z recyklingu to nowość na polskim rynku, która jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Bycie eko to nie tylko moda ale również styl bycia, wynikający z autentycznej troski o przyszłość ziemi oraz los zwierząt zagrożonych wyginięciem. Wiedza na temat środowiska i tego jak o nią dbać jest niezwykle ważna do przekazania dzieciom. Kupując wyprawkę z ekologicznych materiałów, wpajamy naszym pociechom, jak jest to ważne. W naszej ofercie znajdziecie plecaki eko z recyklingu, jak również piórniki oraz akcesoria papiernicze z recyklingu.

Plecaki z recyklingu

Plecaki i przybory szkolne z recyklingu

Kupując ekologiczny plecak, musimy mieć świadomość z jakich materiałów został wykonany. Nasze plecaki eko zostały w całości lub dużym procencie wykonane z tworzyw z odzysku, głównie z butelek PET, jak np. ekologiczne plecaki be.bag. Plecaki marki Coocazoo z serii Ocean Emotion wykonano natomiast z plastiku wydobytego z oceanów. Dzięki wykorzystaniu surowców wtórnych środowisko jest mniej zanieczyszczone, a zwierzęta żyjące, np. w oceanach są mniej zatruwane szkodliwymi odpadami. Nie obawiajmy się, że plecak z recyklingu będzie gorszej jakości. W naszej ofercie znalazły się plecaki eko najlepszych, zachodnich marek premium, które potrafią pogodzić ekologię z najwyższą jakością.

Przybory eko

Ekologiczne zeszyty i akcesoria

Lasy to płuca ziemi! Dlatego tak ważne jest, aby produkcja akcesoriów papierniczych opierała się w znacznej mierze na recyklingu. Polecamy zeszyty, teczki i bloki eko z papieru pozyskanego z recyklingu. Jakość takiego papieru nie odbiega do papieru tradycyjnego, może mieć również wysoką gramaturę. Polecamy kolekcję przyborów szkolnych EcoLine marki Herlitz z motywami nawiązującymi do ochrony środowiska.

Przybory eko

Istnieje 65 produktów.

Wyświetl 1-50 z 65 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło