Pióra wieczne dla dzieci

Pióra wieczne znane jest od setek lat. W obecnej formie należy do najpopularniejszych przyborów do pisania, także wśród dzieci. Pióra wieczne dla dzieci są stosowane od pierwszych lat edukacji w szkole. Po latach dominacji długopisów, pióra wieczne znów wracają do łask i coraz częściej pojawiają się w piórnikach. Nauka pisania z piórem różni się od tej przy użyciu długopisu. Piórem wiecznym dla dzieci pisze się lżej, posiada elastyczną stalówkę zakończoną kuleczką. Dzięki temu daje możliwość płynnego i delikatnego ruchu po kartce bez dużego nacisku. Pióra wieczne dla dzieci pomagają także w nabieraniu nawyków prawidłowego trzymania narzędzia w dłoni. Najlepsze pióra wieczne dla dzieci posiadają ergonomiczny kształt, który ułatwia trzymanie w dziecięcej dłoni. Niektóre są grube, inne mają trójkątny przekrój, największy komfort podczas pisania zapewniają natomiast pióra z wyprofilowaną strefą chwytu. Nauczyciele często polecają stosowanie piór wiecznych już w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Popularna opinia głosi, że pisanie piórem pomaga szlifować charakter pisma. Polecamy pióra wieczne dla dzieci znanych i cenionych marek, m.in. Pelikan, Herlitz, Pilot, Milan i Bic. Eleganckie pióro wieczne stanowi doskonały pomysł na prezent dla maturzysty.

Pióra wieczne dla dzieci Pelikan

Doskonałym wyborem są pióra wieczne dla dzieci Pelikan należące do systemu nauki pisania Griffiix opatentowanego przez Pelikana. To doskonałe pióra wieczne z elastyczną stalówką i ergonomiczną strefą chwytu, która pomaga odciążyć mięśnie i stawy w dłoniach oraz ułatwia wyrabianie prawidłowego nawyku trzymania. Pisanie piórem wiecznym Pelikan pomaga kształtować estetyczny charakter pisma. Pióra dostępne są w wariantach dla praworęcznych i leworęcznych.

Pióra wieczne| Pelikan i inne znane marki

Istnieje 96 produktów.

Wyświetl 1-50 z 96 elementów

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć