Klej szkolny to niezbędny element wyprawki ucznia. Jest niezbędny podczas wykonywania prac plastyczny, jak również do wklejania różnych rzeczy do zeszytu. Klej naprawdę się przydaje. Wie o tym każde dziecko. Dlatego wybór odpowiedniego kleju, ma ogromne znaczenie. Klej szkolny powinien zapewniać łatwą aplikację, mieć odpowiednią konsystencję i skutecznie sklejać papier i inne materiały, których używa się w szkole. Klej niskiej jakości może zniweczyć pracę Waszych dzieci dlatego polecamy kleje szkolne sprawdzonych marek, m.in. Bambino, Magic, Milan, Colorino i Astra. Kleje w naszej ofercie to produkty bezpieczne, dopuszczone do użytku przez dzieci.

Klej szkolny w sztyfcie

Podstawowym rodzajem kleju szkolnego, który powinien się znaleźć w piórniku każdego ucznia jest klej w sztyfcie. Jego nakładanie jest bardzo proste i najmniej brudzące. W naszej ofercie znalazły się kleje szkolne w sztyfcie wysokiej jakości, które szybko schną i nie marszczą papieru. Nie ma zatem obaw, że klej zniszczy nam naszą wyklejankę lub inną pracę plastyczną. Ciekawą opcją jest również klej znikający, który w momencie nakładania jest kolorowy. To znacznie ułatwia nam zadanie, gdyż powierzchnia pokryta klejem jest dobrze widoczna. Po wyschnięciu klej staje się ponownie bezbarwny.

klej introligatorski bambino

Kleje szkolne magiczne, introligatorskie i do różnych tworzyw

Niekiedy na lekcjach plastyki lub techniki potrzebny jest klej do innych materiałów, m.in. kartonu, drewna lub ceramiki. Wtedy przydają się inne rodzaje klejów szkolnych. Najlepszy będzie uniwersalny klej magiczny (najpopularniejszy to oczywiście klej Magic) z wygodnym aplikatorem, który pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Kleje magiczne są niezwykle popularne wśród uczniów, jak również cenione przez miłośników rękodzieła i dekoracji DIY. Można przy ich pomocy skleić różnego rodzaju tworzywa i wykonać wiele prac plastycznych. Ciekawe możliwości dają również kleje introligatorskie z wygodnym aplikatorem oraz kleje uniwersalne w butelkach.

Klej szkolny

Istnieje 131 produktów.

Wyświetl 1-50 z 131 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć