Dzieci uwielbiają malować! Jednak, aby móc w pełni rozwijać swoją pasję, potrzebne są odpowiednie pędzelki do malowania farbkami. Dzięki nim nasze będzie mogło swobodnie tworzyć i pobudzać swoją kreatywność. Wybór pędzelka lub pędzelków szkolnych ma duże znaczenie. Najlepszą opcją jest wybór zestawu pędzelków  z końcówkami o różnej grubości. Przydają się również pędzelki z końcówką o zróżnicowanym kształcie, np. ze stożkową końcówką, okrągłe lub płaskie. Dzięki temu można dobrać pędzelek do aktualnych potrzeb, techniki i osiągnąć zamierzone efekty. Duże powierzchnie lepiej malować grubszymi pędzelkami lub pędzelkami płaskimi, natomiast do detali lub napisów używajmy cieńszych. W naszej ofercie znalazły się pędzelki do malowania znanych i cenionych za jakość marek - Bambino, Colorino, Milan, Astra.

Pędzelki do malowania farbami

Nasze pędzelki do malowania można używać z farbami plakatowymi, akwarelowymi i akrylowymi, olejnymi, jak również do nakładania kleju. Asortyment sklepu obejmuje zarówno pędzelki do malowania z naturalnego jak i syntetycznego włosia. Polecamy zestawy pędzelków oraz pędzelki specjalistyczne do malowania, których mogą używać nie tylko dzieci, ale również wszyscy miłośnicy sztuk plastycznych. Niezwykle przydatne pędzelki znajdą dla siebie także  osoby zajmujące się rękodziełem i DIY. Szczególnie polecamy pędzle gąbki, także w formie wałków, dzięki którym można tworzyć niezwykłe prace plastyczne. Pędzle kreatywne adresowane są także do dzieci, które odkryją dzięki nim wiele nowych możliwości.

Pędzelki do malowania dla dzieci

Jeśli szukamy pędzli dla dzieci, powinniśmy zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Aby nasz pociechy mogły rozwijać swoje zdolności manualne podczas malowania, potrzebują pędzelków dopasowanych do ich potrzeb. Polecamy pędzelki z drewnianym uchwytem, które są bardzo lekkie. Z myślą o najmłodszych dzieciach powstały pędzle o grubym przekroju, tzw. pędzelki Jumbo, które są dopasowane do dziecięcych dłoni. Małemu artyście taki pędzel po prostu wygodnie się trzyma. Pędzelki do malowania dla dzieci są niezbędne w szkolnej wyprawce. Powinny się znaleźć także w domu każdego małego artysty.

Pędzelki do malowania

Istnieje 33 produktów.

Wyświetl 1-33 z 33 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło