Długopisy zmazywalne powinny się znaleźć w piórniku każdego ucznia. Ten rewolucyjny wynalazek zmienił wiele, jeśli chodzi o poprawianie błędów w zeszytach. Długopis zmazywalny posiada termiczny tusz, który znika pod wpływem tarcia specjalną końcówką. Dzięki temu możesz pisać, wymazywać i poprawiać do woli. Podczas nauki nie unikniemy pomyłek, dlatego takie długopisy zmazywalne są idealne dla dzieci. Szybka poprawka błędów ortograficznych, niedokładnie napisanych literek na lekcji kaligrafii lub korekta wyniku w zadaniu z matmy nigdy nie była tak prosta. Magiczne długopisy zmazywalne odsunęły na bok wszelkiego rodzaju wymazywacze oraz korektory. Wymazywanie i poprawianie przy pomocy długopisu wymazywalnego daje znacznie bardziej estetyczny efekt. Twój zeszyt nie musi być już pełen kleksów i plam po korektorze.

Długopisy zmazywalne

Długopisy ścieralne

Długopisy ze ścieralnym tuszem odmieniły zeszyty polskich uczniów i są niezwykle popularne w szkołach. Używają ich studenci, gdyż dzięki nim mogą bez trudu zachować przejrzystość notatek. Nadają się również do domowych i osobistych zapisków, np. do wypisywania kartek świątecznych lub robienia wpisów w pamiętniku. Nie zalecamy używania długopisów ścieralnych do wypełniania i podpisywania dokumentów

Długopisy Frixion

Najpopularniejsze długopisy zmazywalne Pilot Frixion to cała seria przyborów do pisania ze znikającym tuszem Metamo. To dzięki długopisom Frixion ten wynalazek tak naprawdę zyskał prawdziwą popularność wśród dzieci i młodzieży. Długopisy zmazywalne Frixion łączą wysoką jakość tuszu, modny design oraz szeroką gamę kolorów. Pozwalają na precyzyjne pisanie dzięki cienkim końcówkom piszącym grubości (0,7mm oraz 0,5mm) Polecamy długopisy automatyczne Frixion Clicker oraz długopisy pióra kulkowe Ball, cienkopisy Point a także wkłady wymienne do długopisów wymazywalnych Frixion.

Długopisy zmazywalne

Istnieje 131 produktów.

Wyświetl 1-50 z 131 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło