Polecamy najlepsze kredki topowych marek do do różnych zadań. Kredki towarzyszą nam od dzieciństwa. Świat bez kredek byłby znacznie mniej kolorowy i po prostu smutny. Ich rodzajów jest naprawdę wiele i choć ogólna zasada ich działania jest taka sama, to jednak różnią się między sobą. Kredki są jednym z pierwszych przyborów plastycznych, z którymi mają do czynienia dzieci. Kredki służą nie tylko do rysowania i kolorowania, ale także do pisania (szczególnie dla maluchów). W młodości używamy ich mniej, chociaż wszystkie osoby, które lubią rysowanie i tworzenie nie mogą się obejść bez dobrych kredek. Artyści plastycy również często wykorzystują kredki do rysunku artystycznego. W naszej ofercie znajdziecie wszystkie rodzaje kredek: ołówkowe, świecowe, akwarelowe, artystyczne.

Kredki

Jakie kredki wybrać?

Wybierając kredki, musimy brać pod uwagę wiek dziecka oraz wymagania nauczycieli. W wyprawce pierwszoklasisty zazwyczaj powinny się znaleźć kredki ołówkowe grube, najlepiej o trójkątnym przekroju ułatwiającym chwyt, kredki świecowe (popularne bambino) lub pastelowe. Starsze dzieci i młodzież używają zazwyczaj klasycznych kredek ołówkowych. Kredki można kupić w zestawie z temperówką w kompletach po 6, 12, 18 a nawet 24 kolory. Dla profesjonalistów polecamy precyzyjne kredki wykonane z wysokiej jakości grafitu o różnej miękkości, np. marki Faber-Castell. Doskonałe do szkicowania i rysowania postaci i detali. Ponadto w ofercie znalazły się suche pastele idealne do tworzenia pejzaży i martwej natury.

Kredki

Istnieje 205 produktów.

Wyświetl 1-50 z 205 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć