Jakie farby szkolne wybrać? Stawiaj na sprawdzone marki i bezpieczne farby do szkolnej wyprawki. Zaufaj naszym ekspertom i wybierz farbki z przygotowanej przez nas oferty. Wiemy, jakie powinny być dobre farby do szkoły. Malowanie sprawia przyjemność i pomaga w rozwoju zdolności manualnych. To dzięki farbkom dowiadujemy się, jak używać kolorów i jak można je mieszać, uzyskując inne barwy. Nie dziwi zatem nikogo, że tak wiele zajęć szkolnych odbywa się z użyciem farb. Dobre krycie, żywe i nieblaknące kolory oraz wydajność - takie cechy powinny mieć farby szkolne z prawdziwego zdarzenia. Nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Farby używane przez dzieci muszą posiadać certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo.

Farby szkolne rodzaje

Najczęściej wybieranymi farbkami szkolnymi są farby plakatowe. Dlaczego tak się dzieje? Ich główną zaletą jest gęsta konsystencja, która sprawia, że bardzo dobrze kryją malowana powierzchnię. Nie trzeba ich rozcieńczać wodą, wystarczy otworzyć słoiczek z farbką i można malować. Nadają się do tworzenia prac plastycznych na wielu powierzchniach, nie tylko na papierze. Równie popularne w szkołach i często wymagane przez nauczycieli są farby akwarelowe w postaci suchych pastylek, rozpuszczanych w wodzie. Farby akwarelowe pozwalają na osiągnięcie zupełnie innych efektów plastycznych. Coraz większą popularnością cieszą się farby akrylowe szkolne tworzone na bazie wody i żywicy akrylowej. Eksperci i nauczyciele doceniają je ze względu na to, że są nietoksyczne i w pełni bezpieczne. Łączą właściwości wcześniej wymienionych farb, a do tego są szybkoschnące.

Farby szkolne

Istnieje 175 produktów.

Wyświetl 1-50 z 175 elementów

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć