Polecamy zeszyty Oxford, ulubione zeszyty do szkoły polskich uczniów i studentów! Zeszyty Oxford wyróżniają się na tle konkurencji najwyższą jakością papieru oraz klasycznym i oryginalnym zarazem designem okładek. W środku znajdziecie śnieżnobiały i aksamitnie gładki papier OPTIK PAPER®. Jeśli kiedykolwiek mieliście w swoich wyprawkach zeszyty Oxfordu to doskonale wiecie, o co chodzi. W ofercie znalazło się kilkanaście kolekcji zeszytów dedykowanych różnym grupom wiekowym uczniów. Zeszyty Oxford Kids i Lion ze zwierzakami oraz lwem to propozycja dla uczniów w klasach 1-3. Naukę pisania ułatwia w nich liniatura w podwójną linię. Zeszyty Oxford Touch i Esse z laminowaną okładką i zadrukiem w kratkę to propozycja dla starszych dzieci i młodzieży. Łatwo je poznać po tym, że są jednokolorowe z subtelnym logo producenta. Ponadto w ofercie znajdują się zeszyty tematyczne Oxford do różnych szkolnych przedmiotów, zeszyty bruliony, kołozeszyty oraz dziesiątki innych akcesoriów papierniczych w formatach A4 i A5.

Zeszyty Oxford

Zeszyty na spirali Oxford

Uwielbiane przez nastolatków, szczególnie chętnie wybierane przez studentów. Zeszyty na spirali Oxford zwane też kołonotatnikami lub kołozeszytami są wygodne, gdyż nie zamykają się same i można je otworzyć na płasko. Idealne do robienia notatek podczas zajęć. Można z nich korzystać także podczas podróży. Kołonotatniki Oxford dostępne są w formatach A4, B5 oraz A5 z kartonowymi lub laminowanymi okładkami. Idealnie nadają się na organizer, przepiśnik lub pamiętnik.

Zeszyty Oxford

Istnieje 22 produktów.

Wyświetl 1-22 z 22 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć