Piórniki z wyposażeniem - sprawdź wzory

Piórnik z wyposażeniem do szkolnej wyprawki

Kompletując przybory szkolne, wybierz piórnik z wyposażeniem! Przekonasz się, jakie to wygodne! Nie musisz tracisz czasu i pieniędzy na kompletowanie kredek, pisaków i innych akcesoriów, bo piórniki z wyposażeniem wszystko to mają już w zestawie. Piórniki do szkoły z wyposażeniem zajmują ważne miejsce w kolekcjach wiodących marek plecaków. Ze względu na wysoką jakość wykonania jak i doskonałe akcesoria w środku, możemy polecić piórnik Herlitz z wyposażeniem, piórnik Hama z wyposażeniem oraz piórnik Milan z wyposażeniem. Wybierając piórnik dla dziecka, warto zwrócić uwagę na wzór na okładce, aby pasował do zainteresowań naszej pociechy. Kupując piórnik z wyposażeniem dla dziewczynki, masz do wyboru wzory w kwiaty, kropki i ze słodkimi zwierzętami. Jeśli interesuje Cię piórnik z wyposażeniem dla chłopca zwróć uwagę na printy z dinozaurami, moro oraz piłką nożną. Jeśli uważasz, że wystarczający będzie piórnik z podstawowym wyposażeniem wybierz klasyczny piórnik rozkładany z wyposażeniem na 1 zamek, najczęściej dwuklapkowy. Jeśli Twoje dziecko lubi mieć pod ręką wiele kolorów kredek i pisaków, wybierz piórnik podwójny z wyposażeniem lub piórnik potrójny z wyposażeniem.

Dobry piórnik szkolny to podstawa w życiu każdego ucznia. Podczas lekcji dziecko sięga po niego wielokrotnie, wyciągając niezbędne przybory. Warto zadbać aby piórnik był właściwie wyposażony. Szkolny piórniczek powinien zawierać dokładnie to, czego potrzebujemy w szkole i czego oczekują nauczyciele. Tradycyjne rozkładane piórniki dwuklapkowe z wyposażeniem zawierają: długopisy, ołówki, kredki, pisaki i przybory geometryczne. Więcej akcesoriów znajduje się w piórnikach dwukomorowych i trzykomorowych. Taki piórnik posiada formę małego zestawu artystycznego. Idealny przybornik dla dzieci lubiących zajęcia plastyczne. Piórniki dla dzieci z wyposażeniem są szczególnie popularne wśród dziewczynek, które lepiej radzą sobie z porządkowaniem przyborów do pisania i rysowania. Piórnik dwukomorowy dla dziewczynki oraz piórnik trzykomorowy dla dziewczynki to marzenie każdej uczennicy, szczególnie w klasach 1-3 szkoły podstawowej.

Piórniki z wyposażeniem to idealne rozwiązanie dla osób chcących zaoszczędzić czas na kompletowanie wszelkich standardowych akcesoriów. Nasze piórniki szkolne z wyposażeniem zawierają podstawowe przybory piśmiennicze i geometryczne: kredki, pisaki, ołówek, długopis, gumkę, linijkę, ekierkę, temperówkę oraz plan lekcji. Bogate wyposażenie sprawia, że nasze piórniki są uwielbiane przez uczniów szkół podstawowych. W czasie gdy głowę mamy zaprzątniętą przede wszystkim poszukiwaniem szkolnych podręczników, zakup takiego piórnika z wyposażeniem stanowi spore odciążenie czasowe, a także dla domowego budżetu. Szeroki wybór wzorów piórników z wyposażeniem dla chłopców i dziewczynek - młodzieżowe i z bohaterami bajek. Każdy znajdzie tu swój wymarzony piórnik z kompletem kredek, pisaków, ołówków i innych akcesoriów, należących do szkolnej wyprawki. Piórniki dostępne w kilku wariantach: jednokomorowe, podwójne lub potrójne. Piórniki z wyposażeniem są polecane dla uczniów

Piórnik z wyposażeniem do szkoły

Istnieje 376 produktów.

Wyświetl 1-50 z 376 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło