Jaki plecak do liceum?

Jaki plecak do szkoły średniej? Podstawówka i szkoła średnia to dwa różne światy. Nie może zatem dziwić fakt, że plecak szkolny dla licealisty lub ucznia technikum i szkoły zawodowej znacząco różni się od tego, który nosiłeś / nosiłaś w 8 klasie. Czeka Cię wiele nowych wyzwań, poznasz wielu nowych ludzi w zupełnie nowym miejscu. Wybierz zatem plecak, który pomoże Ci wyrazić swój styl i podkreślić swoją indywidualność. Zdecyduj samodzielnie, jaki plecak najbardziej do Ciebie pasuje. Plecak do liceum dla dziewczyny będzie się różnił pod każdym względem od plecaka, który nosiłaś w podstawówce. To samo dotyczy chłopaków, którzy potrzebują plecaka męskiego do szkoły. Nowy plecak do liceum powinien być modny, funkcjonalny i pojemny. Podczas zakupów BACK TO SCHOOL zastanów się, co będziesz w nim nosić oraz gdzie zamierzasz go zabierać. Uniwersalny plecak do liceum, pasujący do codziennego looku, możesz wziąć ze sobą również na shopping, trening, spacer nad rzeką lub imprezę. Do plecaka możesz również dobrać modny piórnik. Sprawdź piórnik liceum w naszej ofercie.

Plecaki dla uczniów szkół średnich: do liceum, technikum

5 najlepszych plecaków do liceum:

  1. Plecaki Vansa rządzą w szkołach średnich. Jeśli chcesz być trendy wybierz lekki plecak miejski Vans z serii Realm, Classic lub Old Skool. Dla bardziej wymagających polecamy modele Van Doren oraz Transient. Plecak Vans z modnym wzorem to najlepszy plecak damski do liceum.
  2. CoolPack to nie tylko plecaki do szkół podstawowych. Z myślą o uczniach szkół średnich powstały modne plecaki na laptopa i w miejskim stylu, idealne dla licealistów. W ofercie znalazły się również duże plecaki młodzieżowe o pojemności od 30 litrów. Sprawdź modele Traffic, City Grasp, Break oraz Mercator.
  3. ST.RIGHT zaskoczył w tym sezonie dedykowaną starszym uczniom kolekcją plecaków taktycznych moro w styli militarnym. Moda na camo i plecaki wojskowe opanowała szkoły średnie. Być może pasuje również do Ciebie.
  4. Duży i wytrzymały plecak młodzieżowy znajdziemy również w ofercie marki Head. Kolekcja plecaków szkolnych w sportowym stylu Head to propozycja dla uczniów szkół średnich, szczególnie technikum i szkoły zawodowej, którzy potrzebują trwałego bagażu o dużej pojemności, do którego zmieszczą się nie tylko książki.
  5. Miłośników sportowego stylu ucieszy szeroki wybór plecaków Nike. To uniwersalne plecaki, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Ze względu na wysoką jakość, komfort noszenia i pojemność polecamy modele plecaków Nike Cheyenne, All Access oraz Hayward Futura.

Plecak do liceum markowe plecaki

Plecak do szkoły średniej, do liceum - BACK TO SCHOOL

Istnieje 334 produktów.

Wyświetl 1-50 z 334 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło