Blok rysunkowy to podstawowy rodzaj bloku jaki poznają dzieci już w przedszkolu. Blok rysunkowy idealnie nadaje się do rysowania i malowania, dlatego jest niezbędny w szkolnej wyprawce. Bloki rysunkowe z fajnymi okładkami z ulubionymi motywami z pewnością spodobają się dzieciom. Polecamy również bloki rysunkowe z uniwersalnymi okładkami dla młodzieży i miłośników rysunku. Blok rysunkowy posiada podobne cechy jak papier ksero, jednak odróżnia się od niego charakterystyczną fakturą papieru, ułatwiającą rysowanie. Bloki rysunkowe posiadają zróżnicowana gramaturę w zakresie od 80g/m2 do 110g/m2.

Blok rysunkowy A4 lub A3

Blok rysunkowy w formacie A4 to standard, czego nie można powiedzieć o blokach rysunkowych A3, które są coraz bardziej poszukiwane. Duz blok pozwala na wykonywanie większych prac plastycznych i rysunków.

Blok rysunkowy biały

Od białej kartki papieru wszystko się zaczyna. Dzięki kreatywności i wyobraźni kartki z bloku rysunkowego mogą zamienić się w najbarwniejsze prace plastyczne. Blok rysunkowy z białymi kartkami jest niezbędny w szkole i w domu.

Blok rysunkowy kolorowy

Dzięki blokom rysunkowym z kolorowymi kartkami możliwości twórcze są ogromne. Można używać ich do wycinanek, tworzenia kartek okolicznościowych, np. na gwiazdkę lub Walentynki. Oczywiście nadają się także do rysowania.

Bloki rysunkowe

Istnieje 90 produktów.

Wyświetl 1-50 z 90 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło