MKM SOFT Marcin Klara

ul. Tęczowa 9, Dąbrowa

62-070 Dopiewo

REGON: 251607911

NIP: 622-220-57-40

tel.    061 670 33 84
gg:  5426775

e-mail: sklep@eplecaki.pl

ING Bank Śląski O/Poznań
61 1050 1520 1000 0022 7750 0365

Nasza firma istnieje od 2004 roku. Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą internetową - zaczynaliśmy od sprzedaży za pośrednictwem serwisu Allegro. Doświadczenie to oraz tysiące pozytywnych komentarzy naszych klientów zmotywowały nas w 2010 roku do założenia własnego sklepu internetowego – ePlecaki.pl. W tym roku, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym preferencjom zakupowym oraz wygodzie naszych stałych klientów, uruchomiliśmy sklep stacjonarny przy siedzibie naszej firmy! Filozofia naszego sklepu opiera się na przede wszystkim na osiągnięciu zadowolenia klientów. Mamy tu na myśli zarówno rodziców, którzy mogą łatwo i przyjemnie skompletować wyprawkę szkolną, jak i dzieci, których radość i zdrowie jest dla nas priorytetem.


Jako podstawową misję i cel wyznaczyliśmy sobie zmienianie na lepsze świata bagaży dla dzieci i dorosłych. Już teraz stworzyliśmy wyselekcjonowaną ofertę najwyższej jakości, sprawdzonych modeli plecaków i innych akcesoriów. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty znanych i cenionych marek, takich jak Herlitz, St. Majewski, Coolpack, TopGal, Derform, Roller, Hama oraz Paso. Jednak, zgodnie z zasadą, że „kto stoi w miejscu, ten się cofa” stale poszerzamy nasz asortyment. W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, wczuwamy się w sytuację naszych klientów, chcąc jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby. Motywuje nas to do nieustannych poszukiwań najlepszych rozwiązań i nowych modeli - bardziej ergonomicznych, przyjaznych dla użytkowników oraz wykonanych z lepszych materiałów. Od początku propagujemy również innowacyjne rozwiązania, takie jak plecaki na kółkach, które stanowią rewolucję w dziedzinie bagaży szkolnych. W plecakach widzimy coś więcej niż tylko pojemnik na książki. To wierny towarzysz podróży, a także istotny składnik indywidualnego stylu każdej osoby, podobnie jak ubranie. Dlatego dopasowujemy naszą ofertę do aktualnych upodobań i mody pod kątem designu i wzornictwa. Na naszej stronie znajdzie się coś zarówno dla miłośników klasyki, jak i dla osób przywiązujących wagę do najnowszych trendów. Dlatego, chcąc nadążyć za dynamicznie zmieniającym się światem dziecięcej wyobraźni, wprowadzamy akcesoria szkolne z najpopularniejszymi postaciami z bajek, seriali i filmów dla dzieci – na ORYGINALNYCH LICENCJACH! Poza akcesoriami do szkoły, promujemy także rozwijające umysł i wyobraźnię gry i zabawy dla dzieci i całej rodziny, m.in. nasz najnowszy hit, czyli kreatywne płytki Trick Logic.

Zapytają Państwo, w czym jesteśmy lepsi od innych? Przede wszystkim nie boimy się stawiać czoła ambitnym wyzwaniom. Nie jesteśmy typową sieciówką, tylko zespołem ludzi pozytywnie nastawionych do współpracy z naszymi klientami. Właściciele firmy sami są rodzicami dzieci szkolnych, co pozwala im lepiej wczuć się w rolę klientów. Wszyscy pracownicy sklepu ePlecaki.pl to osoby z pasją i doświadczeniem. Stale podnosimy swoją wiedzę oraz kwalifikacje, aby móc jak najlepiej i w pełni profesjonalnie pomagać każdemu, kto odwiedzi nasz sklep online lub stacjonarny. Dzięki długoletniej współpracy z producentami oraz doskonałemu rozeznaniu w oczekiwaniach konsumentów, staliśmy się prawdziwymi ekspertami. Biorąc za przykład produkty marki Coolpack, możemy powiedzieć, że o każdym modelu plecaka CP wiemy dosłownie wszystko – jakie mają zalety i jakie korzyści może dać wybór określonego plecaka. Wchodząc na naszą stronę, zyskują Państwo dostęp do pełnej informacji o produktach wraz z wysokiej jakości zdjęciami. Cały asortyment został rzetelnie i precyzyjnie opisany oraz podzielony na kategorie, aby maksymalnie ułatwić odnalezienie dokładnie tego, czego Państwo szukają. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, chętnie pomożemy. Nasi sprzedawcy zaproponują optymalne rozwiązanie, które może nawet przekroczyć Państwa oczekiwania. Profesjonalny kontakt z klientem to jeden z naszych priorytetów. Umożliwiamy w tym zakresie kilka wygodnych opcji do wyboru: odpowiadamy i doradzamy telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem mediów społecznościowych lub OSOBIŚCIE w naszej siedzibie. Szybko i sprawnie rozwiązujemy kwestie związane z realizacją zamówień, wysyłką, zwrotami i reklamacjami. Jeśli mają Państwo specjalne życzenia (np. wysyłkę paczki na prezent lub zamówienie większej ilości produktów), dołożymy wszelkich starań, aby pomóc.

Jak wyglądają zakupy w naszym sklepie? Przede wszystkim dążymy do tego, aby były one proste, intuicyjne i, co za tym idzie, przyjemne. Składając zamówienie, nie trzeba się rejestrować! Wystarczy podać dane do wysyłki. Jeśli nie chcą Państwo kupować online, można zrobić zakupy także przez telefon. Nasi sprzedawcy-eksperci udzielą wszelkich dodatkowych informacji. Gwarantujemy błyskawiczną i bezproblemową wysyłkę – nawet na następny dzień roboczy. Zamówienie można także odebrać osobiście w naszym sklepie stacjonarnym, płacąc za nie na miejscu (gotówką lub kartą płatniczą). Ceniąc zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci, stosujemy przejrzysty regulamin korzystania z usług, m.in. jasne zasady przyjmowania zwrotów i reklamacji. Naszych klientów traktujemy po partnersku, ponieważ zależy nam na trwałych relacjach, które opierają się na szczerości i wzajemnym zaufaniu. Chcemy, aby obie strony stanowiły dla siebie wzajemną inspirację. Ponadto użytkownicy, którzy zdecydują się na rejestrację w naszym sklepie, mogą jako stali klienci liczyć na dodatkowe przywileje, takie jak darmowa wysyłka przy drugim i każdym kolejnym zamówieniu lub regularne otrzymywanie newslettera z dopasowanymi do upodobań nowymi ofertami i informacjami o promocjach. Zachęcamy również do odwiedzania naszego fanpage’u na Facebooku oraz aktywnego współtworzenia „ePlecakowej” społeczności.

Sprzedaż to nie jedyny segment naszej działalności. Staramy się zwiększać społeczną świadomość na temat dobrych akcesoriów szkolnych. Realizujemy to poprzez publikację wartościowych artykułów, pomagających, np. w wyborze odpowiedniego tornistra dla pierwszoklasisty lub porównujących pod wieloma aspektami dostępne na rynku plecaki na kółkach. Angażujemy się również w liczne inicjatywny wspierające rozwój szkolnictwa: szkolenia plastyczne z produktami Bambino oraz płytkami kreatywnymi Trick Logic.

Dołącz do tysięcy zadowolonych klientów, którzy przekonali się o jakości naszych produktów, profesjonalizmie obsługi oraz szybkości wysyłki. Twoja satysfakcja z udanego zakupu i pozytywna opinia jest dla nas najcenniejszym świadectwem wiarygodności i jakości naszych usług.