Wygodny plecak z pasem piersiowym do szkoły i nie tylko

Co daje Ci plecak z pasem piersiowym?

  1. Plecak ściśle przylega do Twoich pleców, mniej obciążając kręgosłup. Porównaj wrażenia po założeniu zwykłego plecaka i tego z pasem. Szybko poczujesz różnicę.
  2. Plecak z zapiętym pasem nie będzie obijał pleców, podczas biegania oraz innych aktywności. To plecak dla osób będących w ciągłym ruchu, które nie lubią ograniczeń.
  3. Inne, lepsze rozłożenie ciężaru zapakowanego plecaka.

Jeśli szukasz przyjaznego do zdrowia plecaka, postaw na plecak z pasem piersiowym. To wyższy poziom komfortu. Większość dobrych plecaków szkolnych i młodzieżowych zapewnia wygodę użytkowania dzięki usztywnionym i wyprofilowanym plecom oraz regulowanym szelkom. Jednak dopiero zapinany z przodu pas piersiowy sprawia, że plecak ściśle przylega do ciała, dając optymalne podparcie dla kręgosłupa. Dzięki niemu ciężar rozkłada się równomiernie. Plecak z takim ulepszeniem nie obija się o plecy właściciela, kiedy ten, np. biegnie. Rozwiązanie zaczerpnięte z plecaków turystycznych doskonale sprawdza się w szkole. Część plecaków posiada elastyczne pasy piersiowe, w innych zaś zastosowano regulację w tym zakresie. Plecaki z paskami piersiowymi pojawiają się w ofercie Waszych ulubionych marek, m.in. CoolPack, St.Right, BackUP, Topgal. Specjalnie dla Was, zebraliśmy je i prezentujemy w poniższej kategorii.  

Plecak z pasem piersiowym - przyjazny dla zdrowia

Istnieje 629 produktów.

Wyświetl 1-50 z 629 elementów

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć