Dlaczego warto wybrać zeszyty tematyczne i czym różnią się one od zwykłych zeszytów? Przede wszystkim ich okładki wiążą się z ich przeznaczeniem, czyli późniejszą zawartością. Zeszyty tematyczne do różnych przedmiotów w szkole mogą posiadać nawiązujące do nich okładki. Zeszyt do matematyki np. może mieć wzór ze wzorami matematycznymi a zeszyt do historii mieć na okładce ważną postać w dziejach świata. Zeszyty tematyczne mogą mieć również charakterystyczny kolor, odróżniający je od innych, dzięki temu łatwiej je zidentyfikować w plecaku. Niektóre zeszyty tematyczne posiadają również dodatkowe przydatne informacje związane z przedmiotem, do którego je przeznaczono, np.wzory matematyczne, spis ważnych dat historycznych, słowniczek lub tablice gramatyczne do języka angielskiego. Zeszyty tego typu są chętnie wykorzystywane przez starsze dzieci i młodzież.

Zeszyty tematyczne Oxford i inne

Polecamy zeszyty tematyczne Oxford wyróżniające się klasyczną stylistyką i jednokolorowymi okładkami. Dobierając zeszyty tematyczne tej marki, możemy mieć do każdego przedmiotu zeszyt w innym kolorze z nazwą zajęć. Zeszyty tematyczne Unipap to coś zupełnie innego. Zamiast klasycznego stylu mamy oryginalne, pełne detali, okładki z rysunkami nawiązującymi do przedmiotów oraz hit, zeszyty tematyczne z emotkami do historii, biologii, chemii, informatyki, matematyki itd.

Zeszyty tematyczne twarda oprawa

Zeszyt tematyczny, który wyróżnia się również brulionową twardą oprawą doskonale sprawdzi się w szkole średniej. Jest bardziej elegancki, wytrzymały i praktyczny. Polecamy wybrać zeszyty tematyczne w twardej oprawie do szkolnych przedmiotów szczególnie dla Was ważnych i lubianych.

Zeszyty tematyczne

Istnieje 97 produktów.

Wyświetl 1-50 z 97 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć