Farby akwarelowe otworzą nowe możliwości przed wszystkimi miłośnikami malowania. Używanie farb wodnych, czyli akwareli jest trudniejsze niż w przypadku innych farb, jednak pozwala uzyskać przyjemne dla oka efekty wizualne. Farby akwarelowe są wodorozcieńczalne, nakładane na papier kolory są jasne, pastelowe i półprzezroczyste. Pozwalają tworzyć lekkie i zwiewne obrazy, cechujące się romantyzmem i wyjątkową delikatnością. Tylko dzięki nim możesz tak wydatnie uzyskać efekt świetlistości i rozmycia. Idealnie nadają się do zabaw ze światłocieniem. Polecamy farby akwarelowe dla dzieci i dla dorosłych. Akwarele znajdują się na liście przyborów szkolnych, które powinien skompletować każdy uczeń. Farby akwarelowe pozwalają dorosłym na nowo odkryć radość z malowania. Technika malowania akwarelami należy do najstarszych i najpopularniejszych wśród artystów. Bardzo po Do akwareli warto używać grubszego papieru (np. specjalnego bloku do akwareli lub technicznego), aby uniknąć odkształcenia pod wpływem wody.

Farbki akwarelowe dla dzieci

Nauczyciele coraz częściej doceniają możliwości twórcze, jakie dają farbki akwarelowe. Dzięki temu akwarele przeżywają swoisty renesans w szkołach po latach zapomnienia. Farbki wodne w postaci suchych pastylek są również lubiane przez dzieci, które mogą dzięki nim uczyć się wielu nowych umiejętności. Farbki akwarelowe dla dzieci wymagają większej wprawy i skupienia, uczą cierpliwości i precyzji.

Farby akwarelowe ASTRA

Wybierając farby akwarelowe do użytku prywatnego i do szkoły, warto postawić na farby akwarelowe ASTRA. Na tle konkurencji wyróżnia je przede wszystkim wykorzystanie naturalnych składników, bezpieczeństwo (dla dzieci 3+) oraz wysoka jakość pigmentów. Akwarele ASTRY są bardzo popularne i lubiane przez dzieci i młodzież.

Farby akwarelowe

Istnieje 15 produktów.

Wyświetl 1-15 z 15 elementów

Aktywne filtry

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć