ProMarker - markery dla ilustratorów 

Markery Winson & Newton BrushMarker i ProMarker to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych młodych artystów. Każdy z markerów posiada dwie końcówki. Szeroka, skośnie ścięta doskonale sprawdza się przy wypełnianiu dużych powierzchni lub szybkich szkiców. Druga końcówka jest zróżnicowana w zależności od grupy produktów. BrushMarker'y posiadają końcówkę wykonaną z kompozytów odpornych na ścieranie. Zewnętrzna miękka warstwa pozwala na płynną zmianę grubości rysowanej linii, poprzez zwiększenie lub zmniejszenie siły nacisku. ProMarker'y mają cienką, zaokrągloną końcówkę zaprojektowaną z myślą o rysowaniu detali.

W markerach zastosowano najwyższej jakości barwniki, których bazą jest alkohol. Innowacyjna formuła tuszu sprawia, że rysunki wyglądają niemal jak wydruk. W bardzo łatwy sposób uzyskamy spójne pokrycie. Markery mieszają się ze sobą, dzięki czemu nakładając kilka warstw, uzyskamy nowe kolory lub odcienie. By uzyskać jeszcze lepszy efekt wygładzenia i łączenia kolorów można użyć bezbarwnego Brush/ProMarker Blender.

By wykorzystać w 100% potencjał markerów zaleca się używanie dedykowanego papieru Winsor & Newton Bleedproof. Alternatywą może być papier o dużej gramaturze lub karton o gładkiej powlekanej powierzchni.

BrushMarker dostępny jest w 72 kolorach, a ProMarker aż w 148 (od subtelnych pasteli po żywe nasycone barwy).