Wnioski o 300 plus - czas start!
Dodane przez     sie 1, 2018    0Komentarzy
Wnioski o 300 plus - czas start!

Dzisiaj rusza składanie wniosków o dofinansowanie do wyprawki szkolnej w kwocie 300 zł w ramach programu Dobry Start. W środę 1 sierpnia, przyjęto już pierwsze wnioski składane osobiście w jednostkach pomocy społecznej, w formie papierowej. Przypomnijmy, że 300 zł należy się każdemu uczniowi, bez względu na dochody w rodzinie. Czas na złożenie wniosku jest do 30 listopada 2018. Nie zapominajmy, że zgodnie z zapowiedziami premiera, nie obowiązuje tutaj kryterium dochodowe i pieniądze może dostać każdy uczeń szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Wnioski nadal można składać rzez internet - jak do tej pory. 

Z programu będzie mogło skorzystać łącznie 4,6 mln dzieci w Polsce - podaje Onet.pl. Jeśli złożymy wnioski w lipcu i sierpniu, wyprawkę otrzymamy nie później niż 30 września. W przypadku wniosków złożonych po 31 sierpnia, pieniądze otrzymamy w ciągu dwóch miesięcy od dnia złożenia wniosku. To maksymalny czas, jaki mają gminy na rozpatrzenie wniosku i wypłatę świadczenia.

Po więcej informacji na temat programu Dobry Start, zapraszamy do artykułu Dobry Start, czyli 300 zł na wyprawkę szkolną – wszystko o programie 300 plus.

Co powinno znaleźć się w wyprawce szkolnej dla pierwszoklasisty? Inspiracje znajdziesz tutaj > KLIK.

 

ZAINWESTUJ W PLECAK NA LATA Z COOCAZOO

WYPRAWKA SZKOLNA NA WYPASIE OD HERLITZ

MŁODZIEŻOWE PLECAKI SZKOLNE MARKI HEAD

SUPER WYPOSAŻONE PLECAKI NA KÓŁKACH

PLECAKI DO CZWARTEJ KLASY OD BACKUP

SPRAWDZONE OD LAT PLECAKI NA KÓŁKACH COOLPACK CP

PLECAKI COOLPACK IDEALNE DO SZKOŁY CP

ZESTAWY SZKOLNE I TORNISTRY DLA PIERWSZOKLASISTY OD HERLITZ

CUDOWNE TORNISTRY DO KLAS 1-3 OD HAMY

Zostaw komentarz

* Imię
* E-mail (Nie publikowany)
   Strona www (Strona www z http://)
* Komentarz: