• Brak w magazynie
Żel antybakteryjny do szkoły BRELOK do plecaka PIESEK HISKIN 75ml BRZOSKWINIA

Żel antybakteryjny do szkoły BRELOK do plecaka PIESEK HISKIN 75ml BRZOSKWINIA do dezynfekcji rąk


10,90 zł
Brutto
Ilość
Brak w magazynie
5907775542979
5907775542979

 Oceny i opinie klientów
Jak dotąd nikt nie dodał opinii

Praktyczbt żel antybakteryjny o zapachu brzoskwini dla dzieci, ułatwiający dezynfekcję rąk w szkolnych warunkach. Żel biobójczy HISKIN powinien się znaleźć w plecaku szkolnym każdego ucznia. Polecamy żel z gumowym breloczkiem z pieskiem z możliwością przymocowania do plecaka. Żele biobójcze HISKIN są testowane dermatologicznie. Doskonałe do codziennej higieny rąk metodą wcierania bez użycia wody. Posiada 70% alkoholu (etanol).

Posiada przyjemny ZAPACH BRZOSKWINIOWY.

Żel w tubce 75ml z zakrętką i dozownikiem.

Tubka z żelem znajduje się w gumowym etui z motywem pieska, które można przymocować do plecaka. Doskonałe do plecaka lub tornistra dziecka.

UWAGI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA:

Prosimy o zachowanie ostrożności podczas pierwszego otwierania zatyczki z żelem.

Zawiera lianol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. H319 Działa drażniąco na oczy. H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary. P101 w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P305+P351+P338.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU:

Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P403+P235 Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

PIERWSZA POMOC:

W przypadku spożycia: wypłukać usta wodą i podać do picia dużą ilość wody. Nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do picia osobie nieprzytomnej. W przypadku narażenia inhalacyjnego: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Skutki uboczne: w kontakcie ze skórą w przypadku wystąpienia niepokojących objawów spłukać skórę wodą i zastosować krem ochronny.
Odpowiedzialność za przeszkolenie dziecka o prawidłowym stosowaniu produktu ponosi opiekun/rodzic.

Pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 1311/TP/2020

 Opinie

Bądź pierwszym, który doda opinię !

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć