• Brak w magazynie
Żel antybakteryjny brelok PIŁKA dla dzieci HISKIN biobójczy 75ml

Żel antybakteryjny dla dzieci BRELOK do plecaka PIŁKA HISKIN 75ml OWOCOWY do dezynfekcji rąk


10,90 zł
Brutto
Ilość
Brak w magazynie
5907775542931
5907775542931

 Oceny i opinie klientów
Jak dotąd nikt nie dodał opinii

Żel antybakteryjny o owocowym zapachu dla dzieci pomoże w bezpiecznym powrocie do szkoły. Żel do dezynfekcji rąk to obecnie bardzo przydatna rzecz w wyprawce każdego ucznia. Polecamy żele dla dzieci z breloczkami z możliwością do doczepienia do plecaka. Żele biobójcze HISKIN są testowane dermatologicznie. Doskonałe do codziennej higieny rąk żele wykazujące działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Do użytku metodą wcierania bez użycia wody. Posiada 70% alkoholu (etanol).

Posiada przyjemny OWOCOWY ZAPACH.

Żel w tubce 75ml z zakrętką i dozownikiem.

Tubka z żelem znajduje się w gumowym etui z motywem piłki nożnej, które można przymocować do plecaka.

UWAGI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA:

Prosimy o zachowanie ostrożności podczas pierwszego otwierania zatyczki z żelem.

Zawiera lianol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. H319 Działa drażniąco na oczy. H225 Wysoce łatwopalna ciecz i pary. P101 w razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. P102 Chronić przed dziećmi. P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. P305+P351+P338.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU:

Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. P403+P235 Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. P501 Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

PIERWSZA POMOC:

W przypadku spożycia: wypłukać usta wodą i podać do picia dużą ilość wody. Nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do picia osobie nieprzytomnej. W przypadku narażenia inhalacyjnego: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Skutki uboczne: w kontakcie ze skórą w przypadku wystąpienia niepokojących objawów spłukać skórę wodą i zastosować krem ochronny.
Odpowiedzialność za przeszkolenie dziecka o prawidłowym stosowaniu produktu ponosi opiekun/rodzic.

Pozwolenie na obrót produktem biobójczym: 1311/TP/2020

 Opinie

Bądź pierwszym, który doda opinię !

close Twój koszyk

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć