• Brak w magazynie
Spray antybakteryjny do dezynfekcji rąk HISKIN 30ml OWOCE LEŚNE czarny

Spray antybakteryjny do dezynfekcji rąk HISKIN 30ml OWOCE LEŚNE czarny


9,90 zł
Brutto
Ilość
Brak w magazynie
5907775544140
5907775544140

 Oceny i opinie klientów
Jak dotąd nikt nie dodał opinii

Podręczny spray antybakteryjny do dezynfekcji rąk Hiskin o zapachu owoców leśnych. Spray o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym do wcierania w dłonie bez użycia wody. Doskonała ochrona w każdych warunkach. Dzięki kompaktowej formie karty zmieści się w każdej torebce lub plecaku.

Zapach: Forest Fruits.

Pojemność: 30ml.

SPOSÓB UŻYCIA

Niewielką ilość produktu rozprowadzić na suchych, czystych rękach. Wcierać przez 30 sekund i pozostawić do wchłonięcia. Przez cały czas dezynfekcji ręce muszą być wilgotne. Nie spłukiwać.

SUBSTANCJA CZYNNA:

Alkohol 70% (etanol – 70g/100g)

Pojemność: 30ml

NIEBEZPIECZEŃSTWO

Działa drażniąco na oczy. Wysoce łatwopalna ciecz i pary. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.

PIERWSZA POMOC:

W przypadku spożycia: wypłukać usta wodą i podać do picia dużą ilość wody. Nie wywoływać wymiotów. Nie podawać niczego do picia osobie nieprzytomnej. W przypadku narażenia inhalacyjnego: zapewnić dostęp świeżego powietrza. Skutki uboczne: w kontakcie ze skórą w przypadku wystąpienia niepokojących objawów spłukać skórę wodą i zastosować krem ochronny. Pojemność: 30 ml Zapach: owoców leśnych.

 Opinie

Bądź pierwszym, który doda opinię !

Rejestracja nowego konta

Czy masz już konto?
Zaloguj się Lub Zmień hasło
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć